spelende kinderen
spelende kinderen

Update COVID-19 Speeltuin Vereniging Pernis

Beste inwoners van Pernis,

De Speeltuin Vereniging Pernis zou graag haar deuren voor de kinderen van Pernis weer openen maar wij wachten nog op nadere informatie van het overkoepelend orgaan van de Speeltuin Verenigingen, de NUSO.

Als wij toestemming krijgen om open te gaan zullen wij dat via Facebook en de website laten weten.

Wanneer er voorschriften voor een veilig verblijf in de speeltuin worden gegeven zullen wij deze in acht nemen en jullie daarover informeren.

Vooruitlopend hierop zijn we met een klein aantal bestuursleden en vrijwilligers (op veilige afstand van elkaar) de speeltuin en de toestellen aan het onderhouden en opfrissen zodat we er klaar voor zijn.

Groetjes van het bestuur en de vrijwilligers, hopelijk tot snel.

Bericht geplaatst op: april 22, 2020 11:39 am