spelende kinderen
spelende kinderen

Sinterklaas op de Speeltuin as woensdag 25 november

SINTERKLAAS EN ZIJN PIETEN KOMEN OP BEZOEK!


Hallo kindertjes uit Pernis en omstreken! De sint is weer in het land en bezoekt woensdagmiddag 25 november de speeltuinvereniging tussen 14.00hr en 15.30 hr.

Aangezien de sint natuurlijk al op leeftijd is moet er voor ieders gezondheid en veiligheid wel gereserveerd worden als je hierbij wil zijn! Als je gereserveerd hebt kan je vervolgens met de sint op de foto en krijg je een klein presentje.

De reservering kan alleen telefonisch bij Marian op 06-20087602 gedaan worden. Zij houdt de lijst met inschrijvingen bij en op andere manieren kan dus niet gereserveerd worden om verwarring te voorkomen.

Tot woensdagmiddag!!

Groetjes van de vrijwilligers, Sint en de Pieten 😁

Klik HIER voor de flyer

Bericht geplaatst op: november 21, 2020 10:19 am