spelende kinderen
spelende kinderen

Nieuwe website online!

Het heeft even geduurd maar de nieuwe website van de Speeltuinvereniging Pernis is klaar!

 

Niet alleen is het uiterlijk vernieuwd, ook zijn alle activiteiten binnen SVP verenigd op de site. Nieuw zijn o.a. de weetjes, panoramafoto en nog veel meer.

 

We stellen het zeer op prijs om de komende 3 maanden uw feedback te ontvangen zodat we evt. verbetersuggesties nog kunnen meenemen. U kunt deze per email versturen naar: website@speeltuinverenigingpernis.nl

 

In de rubriek foto’s zijn we van plan om een pagina “foto’s uit de oude doos” in te richten. Heeft u nog oude foto’s van de speeltuinvereniging, disco’s of kamp stuur deze ook naar: website@speeltuinverenigingpernis.nl

 

Veel plezier toegewenst door het team van Speeltuinvereniging Pernis.

Bericht geplaatst op: april 13, 2014 8:10 pm