spelende kinderen
spelende kinderen

***NEWSFLASH*** Fotos 20-jarig jubileum RCD staan nu online

Op zaterdagavond 22 november werd het 20-jarig bestaan van de Rijnmond Country Dancers gevierd in de “thuis saloon” ‘t Zweetdruppeltje’

Vele leden, oud-leden en bekenden vierden met elkaar dit jubileum jaar.  Er werd film- en fotomateriaal vanaf 1994 tot heden vertoond tijdens deze gezellige avond, die werd opgeluisterd door het Country duo Ted & Helen en DJ Mary. Oude en nieuwe dansen werden door de ca. 170 gasten met liefde gedanst. 

Oprichters en dansschoolhouders Jan en Marian Bussem werden door de eigen en collega dansschoolleerlingen flink in het zonnetje gezet met lovende woorden en mooie cadeaus. Meer zien…..klik op onderstaande link voor een compilatie van deze zeer geslaagde avond.

 

Voor foto’s klik HIER

Bericht geplaatst op: december 3, 2014 1:32 pm